FreeZoneKids.

Katrs bērns vēlas atklāt sevi, parādīt savas spējas un dalīties ar citiem ar saviem pārsteidzošajiem talantiem.

Mēs Jums un Jūsu bērniem piedāvājam dažādas programmas, kas vērstas uz to, lai palīdzētu Jūsu bērnam atrast un attīstīt sevī slēptos talantus, iemācīties strādāt ar tiem un radīt lielu prieku ne tikai sev, bet arī saviem tuvākajiem.

Mūsu piedāvātās programmas ir orientētas uz to, lai palīdzētu Jūsu bērnam daudzpusīgi attīstīties – caur sportu (sporta nodarbības), mūziku (dejas), zinātni (prāta spējas attīstošie pulciņi).

Mūsu draudzīgais kolektīvas ar lielu prieku palīdzēs Jūsu bērnam gūt pārliecību par saviem spēkiem, pašmotivēties un izvirzīt mērķus, mācīties ātri un efektīvi, sasniegt vēlamo rezultātu.

Aktīvas brīvdienas

Pavadi savas brīvdienas jautri un ar mērķi.

Tavas brīvdienas ir garlaicīgas, sēdi mājās un nav ko darīt? Netērē savas vērtīgās brīvdienas – pastāv daudz lietu, ko vari darīt, lai sevi nodarbinātu. Mēs tev piedāvājam lielisku iespēju pamēģināt kaut ko jaunu priekš sevis, parādīt savu kreativitāti un izmēģināt reāli ekstrēmas sajūtas. Tev būs pieejams liels (1000 m2) atpūtas un sporta nodarbību laukums.

FreeZone Fit – laukums ar gumijas segumu, lielu automašīnas Kamaz riepu, metāla kuvaldām, rāpšanās virvēm un daudz ko citu. Tur tu varēsi nodarboties ar krossfitu un izmēģināt savas izturības robežas.

FreeZone Workout — metāla stieņi un kāpnes, uz kuriem varēsi apgūt dažādus pievilkšanās elementus un izmēģināt savus spēkus kā īstenam strītvokeram (streetwalker).

FreeZone Fight — īsts boksa rings un liels laukums ar tamtami (grīdas segums cīņas nodarbībām), dažādu izmēru boksa maisi. To visu varēsi izmantot, lai apgūtu pareizu sitienu tehniku ar rokām un kājām, iemācītos pildīt pretinieka pārmešanu pār sevi un daudz ko citu.

FreeZoneXtrim – daudzfunkcionāls laukums, kur izbūvēti elementi, kas imitē ēkas, pa kuriem varēsi rāpties un lēkāt, apgūstot parkūra mākslu. Liels batuts un polsterēta mīkstā bedre ar poroloniem, metāla stieņi. Liela klinšu kāpšanas siena un tas vēl nav viss. Tevi gaida vēl daudz kas interesants, kas dos iespēju izmēģināt patiesi ekstrēmas sajūtas.

Mūsu zālē varēsi atrast daudz dažādus veidus kā aizpildīt savas brīvdienas. Izrādi visu sava intelekta potenciālu un māksliniecisko spēku, lai pa īstam izbaudītu prieku, ko sniedz aktīva atpūta.

ACTIVE SUMMER POSTER Lat - FreeZoneKids

Dzimšanas dienas un svētki

Lai pašiem organizētu svētkus bērniem, vecākiem būs jāpieliek ne mazums pūļu! Ir jāņem vērā tik daudz detaļu: svētku cepurītes vai baloni? Ziepju burbuļi vai plaukšķenes? Viena torte un astoņas svecītes vai astoņas tortes un viena svecīte? Turklāt ēdienam ir jābūt tādam, lai visiem garšotu un visiem ir jābūt jautri, bet kārtībai mājās pēc bērnu pasākuma vienkārši ir jāatjaunojas pašai no sevis! Šķiet, ka tas ir gandrīz neiespējami? Bet mēs zinām: pat neiespējamais ir iespējams, ja pieliek nedaudz darba un izmantojam savstarpēju palīdzību!

Piedāvājam iespēju organizēt pašus labākos svētkus pasaulē, kas būs paredzēti tieši jūsu bērniem. Jums būs pieejami:

  • Banketa zāle;
  • Īpaša bērnu ēdienkarte;
  • Animācijas programmas bērniem un pieaugušajiem;
  • PARKŪRA zona ar šķēršļu joslu;
  • Jautras stafetes;
  • Pasākuma fotografēšana;
  • Paši nepieciešamākie jebkura pasākuma elementi: baloni, cukurvate;
  • Un, protams, svētku torte!

Dzimšanas dienas svinēšanas nosacījumi “Free Zone”:

Dzimšanas dienas svinēšana izmaksas ir 50 eiro stundā (līdz 15 dalībniekiem). Pasākuma ilgums – 2 stundas, no tām 1,5 stundas – aktīvā daļa, 30 min. – cienasts. Par katrām 30 minūtēm piemaksa 25 eiro. Kopējā summa var mainīties, ja Pasūtītājs nolēmis izmantot papildu pakalpojumus (fotografēšana, ēdiens, papildu rotājumi, u.c.)

Apmaksa

Dzimšanas dienas svinību datums ir savlaicīgi jārezervē: ir jāiemaksā vienreizējs, neatmaksājams depozīts 50 eiro apmērā, atlikusī summas daļa jāapmaksā pasākuma dienā.

Uzturēšanās klubā ārpus Dzimšanas dienas svinībām vai citam svinīgam notikumam vai pasākumam atrunātā laika nav atļauta.

Kategoriski aizliegts:

Alkoholisko dzērienu lietošana klubā un atrašanās tajā reibuma stāvoklī! Pirotehnikas un citas ugunsnedrošas un viegli uzliesmojošas produkcijas lietošana!

Rezervēt.

Birthday lv - FreeZoneKids

Bezmaksas treniņi

Šodien, kad viss kļūst dārgāks arī par katru pakalpojumu ir jāmaksā. Bet daudziem pat ir grūti atrast darbu, jo kāds no bērniem ir slims, utml. Vai arī ģimenē ir trīs un vairāk bērni. Šādos apstākļos daudziem savus bērnus mīlošiem vecākiem (vientuļajām mātēm un tēviem) ir ļoti grūti iekārtot bērnu kādā sporta pulciņā vai attīstošajā grupā. Šo iemeslu dēļ sporta centrs FreeZone, apvienojoties ar treneriem, sportistiem un pedagogiem, piedāvā unikālu iespēju pierakstīt bērnus sporta nodarbību grupās tādos sporta veidos kā sambo, kiokušinkai karate, taekvondo, grieķu – romiešu cīņa, greplings, mauai-tai, u.c. Ievērojot to, ka pagaidām mūsu organizācijai vēl nav ne valsts, ne cita sponsoru atbalsta, bezmaksas vietu skaits grupās ir ierobežots. Uz bezmaksas vietām sporta grupās varat pieteikties pa telefonu +371 67663388 (15:00-21:30) vai rakstot pieteikumu uz e-pastu: info@freezone.lv